REFENCE

Pošlete mi svoje ohlasy na fotografické služby. Děkuji a budu se Těšit na Vaše názory.

29.10.2022

Fišerovi

Další miminko a znovu jsme požádali o zachycení neopakovatelného momentu tuhle skvělou paní fotografku - tentokrát ve čtyřech a u nás doma, i tak to zvládla báječně. Máme nádherně bleskurychle upravené snímky, plné emocí a podle představ za super cenu. Mnohokrát děkujeme, více NewBorn už neočekáváme, ale rádi vás oslovíme třeba při jiné příležitosti. Díky  

4.8.2022

V. Pohanková 

Paní Radmilu Tůmovou doporučuji, veselá, sympatická, umí zaujmout a fotečky krásné, i přes naše nervy a zběsilé dopoledne.. 💜💜💜Moc děkuji😊P. S. Ráda si brzy domluvím další focení

19.7.2022

ZUZANA C

Paní Tůmovou jsme využili na focení naší svatby a byla opravdu skvělá. Profesionální přístup, nebála se sama ušpinit, rozhodně doporučuji. A fotky? Naprosto dokonalé. Byli jsme nadšeni. 

24.2.2022

L.Beran

Profesionální focení, skvělá domluva a úžasné fotky. 

10.1.22

JITKA

Děkuji za váš profesionální přístup, skvělou atmosféru a krásné fotečky, které pod stromečkem velmi potěšily :-)


10.12.21

DS Sovička Hradec Králové

I letošní vánoční focení se povedlo, stejně jako loni a taky na konci školního roku..Vždycky s neskutečnou trpělivostí, profesionalitou a v přátelském duchu...těšíme se na další spolupráci a vřele doporučujeme...

12.11.21

Vousatý Jenda 

Paní Tůmová je výborná fotografka, která se nebojí si ušpinit kalhoty pro parádní fotky. Už teď se těšíme na další focení :)


Jana 

Focení s Radkou mě moc bavilo. Dokázala navodit tu správnou atmosféru a fotky vypadají báječně. Za mě naprostá spokojenost.

Kamila S.

Focení s paní Tumovou probíhalo perfektně, dokázala vyjít vstříc dětem, a hlavně, vše měla promyšlené a samotné focení probíhalo rychle. A hlavně, fotky jsou pecka!!!!


Ilona a Richard H.

Byli jsme velmi spokojeni, profesionální přístup, skvělé nápady. Výsledné fotky jsou krásné.


Václav a Iryna B.

Moc si vážíme profesionálního přístupu fotografky. Byla ochotná ke všem našim přáním a svým milým přístupem dotvářela příjemnou atmosféru naší svatby. Vřele doporučuji.


Marcela C.

Výborná spolupráce, skvělá fotografka! Můžu jen doporučit :)


Hynek a Monika T.

Děkujeme za perfektní nafocení naší svatby, profesionální přístup a nadšení pro věc. Je skvělé když se fotograf nebojí pro dobrou fotku namočit či ušpinit. Také příjemná atmosféra, kterou jste vytvořila moc pomohla. Výsledek stojí za to. Jsme velmi rádi že jsme si vybrali Vás a myslím, že rozhodně ne naposled.Petra M.

Milá paní Tůmová. Dnes když jsem konečně dostala do rukou své fotografie a znovu pocítila to nadšení a štěstí při jejich prohlížení, znovu jsem si uvědomila, kolikrát jsem si díky Vám už udělala radost. Vy víte, že mé obavy byly nemalé a opravdu se mi do toho focení nechtělo. Pak, když se o mě starala paní vizážistka, vybírali jsme šaty, připadala jsem si jako princezna. Vlastně ne, spíš jako Popelka, co rovnou vypadne z oříšku celá nová. Focení s Vámi pak bylo tak přirozené a pohodové, že jsem se opravdu bavila a chvílemi si připadala snad i jako modelka. Domů jsem přijela tak nabitá pozitivní energií, že se mi chtělo tančit. Když jste mi pak po nějaké době posla náhledy, nevycházela jsem z úžasu, že opravdu mohu vypadat tak krásně a přitom jsem to byla stále já, žádné přelíčení, které by ze mne udělalo někoho, kdo nejsem. Nikdy bych nevěřila, že budu mít takový problém vybrat ty nejhezčí. A dnes, když vidím Vaši práci celou se vším všudy, vím, že udělám radost nejen mamince, která ty fotky pod stromečkem dozajista obrečí, ale především jsem udělala něco krásného pro sebe. Něco co mi dovolí dívat se na sebe jinýma jistějšíma očima. Myslím si, že každá žena by si zasloužila podívat se na sebe skrz hledáček Vašeho objektivu. Ještě jednou děkuji.


Žaneta Č.

Milá, příjemná, usměvavá a velmi spontánní paní fotografka :-) ... úžasné focení, úžasné fotky ... děkujeme. Žaneta & Marcela


Pavla V.

Dobrý den, Radko. Ještě jednou bych vám chtěla, takto veřejně, poděkovat za nádherné fotky. Ať už se jedná o fotky ze zimního venkovního focení s bříškem, nebo o novorozenecké fotky naší malé Ninušky. Obojí byl pro nás velký zážitek s neuvěřitelně krásným výsledkem. Těším se na další budoucí focení :-) P+D+N


Hana V.

Děkujeme Vám za krásné fotky našeho kocourka. Příjemně nás překvapil Váš přístup a můžeme Vás jen a jen doporučit. Přístě se na Vás znovu obrátíme :).


Manuela (Nela) S.

Dobrý den Radko, chceme Vám poděkovat za všechny boží fotky z letošního roku 2016 - za novorozenecké fotky naší Emmičky, za letní venkovní focení, za fotky z vítání občánků a konečně také za vánoční fotky. Děkujeme Vám za profesionální a přátelský přístup a nejpozději na jaře 2017 se budeme těšit na spolupráci v rámci ročního focení naší holčičky :-) Přejeme krásné a pohodové Vánoce :-) Vaši věrní zákazníci M+P+E


Michaela

Dost dobrá práce paní Tůmové rychlé jednání a super přístup


Evča B.

Děkuji za krásné fotky a kalendář, který se manželovi moc líbil - profesionální přístup, skvělá komunikace. Mohu jen doporučit.


Jana O.

Paní Tůmová fotila naši letní svatbu a nemohli jsme si vybrat lépe. Byly to dvě hodiny focení v pohodě, bez stresu, zábavně. Máme ty nejkrásnější fotky, co si jen novomanželé můžou přát. A vřele doporučuji. :)


Jiří a Ivča Ž.

Ráďa je profík, nejlepší z nejlepších. Jsme rádi, že jsme vybrali dobře. Skvělý přístup, profesionalita a ty nejkrásnější fotečky na světě z našeho svatebního dne dělají Ráďu neporazitelnou ve svém oboru. Vřele doporučujeme a těšíme se na příští případné focení našich dalších nejkrásnějších životních momentů! Manželé Žižkovi.


Mária L.

jsem ráda, že jsem nemusela vybírat, kterých 10 fotek chci vytisknout. Všechny jsou hezké. Jsme nadšeni. Ta s těmi kopretinami,.... a ta u té branky,.... a ta v té trávě.....:-) všechny. ještě jednou moc díky...příště až se budeme chtít zase fotit určitě se ozvu.

Zdenka Daňková | 18. 4. 2016, 12:15

Skvělé fotky, skvělá komunikace, skvělý přístup.. Mohu jen doporučit.. Děkujeme, paní Tůmová..

Lenka Pavlíčková | 06. 4. 2016, 20:14

Dobrý den Radko, hledám fotografa pro exteriérové focení (slunečné odpoledne snad) v květnu nebo červnu. Jaké jsou Vaše možnosti? Jsme od Litomyšle. Předem děkuji za info a přeji pěkný den. Lenka Pavlíčková

Eliška Karlová | 25. 1. 2016, 17:34

Paní Tůmová, dodatečně bychom chtěli s manželem poděkovat za výbornou práci. Děkujeme za nápady na fotky, za trpělivost i energii, která z Vás přímo čišela. Výsledek stojí za to :-) Rádi Vás budeme doporučovat :-)

René Jetmarova | 08. 1. 2016, 01:16

Divam se na tve foceni jen tak a posilam pozitivni zpravu.o)) krasa.o)) Co kavicka Radi a uz mas vnoucka ci vnucku???On snih nejak nenapdanul, ze??

Žídkovi | 29. 9. 2015, 09:29

Dobrý den, moc bychom Vám chtěli poděkovat za krásné fotografie. Jsme moc spokojeni a můžeme jen doporučit Vaše služby. Přejeme mnoho dalších úspěchů. Ještě jednou DĚKUJEME.

Šretrovi | 28. 9. 2015, 08:09

Krásné fotky, úžasná paní fotografka. Máme díky Vám nádhernou památku...DĚKUJEME! J.a V.

Aneta a Lukáš Bryndovi | 11. 7. 2015, 08:11

Skvělá paní fotografka, která s kameramanem panem Bajerem tvořila sehraný tým. Focení probíhalo uvolněně a fotky jsou nádherné. Jsme moc spokojeni. I manžel, který focení nemá zrovna v lásce, tak běhal a nechal se fotit přesně podle instrukcí paní fotografky :-) Děkujeme za krásné zdokumentování našeho dne!

Eva a Zdeněk Černí | 14. 3. 2015, 20:34

Dobrý den paní Tůmová, dodateně bychom Vám chtěli moc poděkovat za krásné fotky z naší svadby..jsou nádhérné a všem se moc líbí..Jste opravdu profesionál na svém místě,byla s Vámi skvělá spolupráce.. Vašich služeb určitě v nejbližší době opět využijeme:) Manželé Černí

Jana a Kamil | 21. 11. 2014, 13:44

Zdravím paní Fotografko...chtěla bych Vám srdečně poděkovat za fotky, kde jste z nás udělala krásné novomanžele:))).... Skvěle jste si pohrála s barvami a kontrastem a tím ještě okrášlila tu atmosféru, která tedy, pro nás je stále nádherně čerstvá díky Vašim fotkám, které ji dobře vystihují ! :) Jak já tak i manžel jsme naprosto nadšeni, hlavně tedy z těch portrétových, které jsou opravdu skvělé! a velmi děkujeme!

Martina a Pepča | 30. 10. 2014, 10:05

Moc děkujeme za překráásné fotky. Paní fotografka opravdu své práci rozumí. Umí si s fotkami vyhrát, aby vypadaly opravdu nádherně. Jste úžaná. Doporučuji...doufám, že jednou nám uděláte stejně kráné fotky našeho miminka.

Jana a Petr Š. | 25. 10. 2014, 16:26

Děkujeme za moc povedené a krásné fotečky, které zobrazují krásné okamžiky našeho velkého dne. Oba jsme velice spokojení!:)

Dana Vykoukalová | 02. 10. 2014, 17:53

Zdravím paní Radko,tak nádherné fotky jsem ještě nikde neviděla,krásné,které umí vystihnout každý okamžik,prostě úžasné,jedině u vás se nechám vždy fotit a mé pejsky také,moc děkuji. www.charmander.cz

Tomáš | 13. 8. 2014, 16:57

Velmi dobrá práca . Krásne fotky. Možno by som použil viac efektov. S pozdravom nezávislý okoloidúci. :)

Martina a Tomáš Strnadovi | 09. 7. 2014, 17:52

Také bychom chtěli moc poděkovat za nádherné svatební fotky spokojenost je opravdu veliká.

Radka a Pepa Šolcovi | 22. 6. 2014, 17:50

Děkujeme Rádě nejen za úžasné fotky, ale hlavně za skvělou atmosféru a výborné jednání při focení. Nejsme ani jeden zvyklý na focení a na fotkách od Rádi vypadame jako profesionální modelové. Takže strašně děkujeme za nádherné fotky z našeho posledního rande. A moc se těšíme na svatební fotky.

Jana Maskaliková | 29. 5. 2014, 20:40

Focení byl nejlepší zážitek ze svatby. Během obřadu a z těch příprav jsem byla dost nervní a jen díky focení jsem se začala usmívat, uvolnila jsem se a začala jsem si tu svatbu užívat. S výsledkem jsem moc spokojená ...

Tereza | 02. 5. 2014, 20:35

Dobrý den Radko, často na vás a na focení vzpomínám. Doufám, že se odhodlám k dalšímu focení :-). Mějte se krásně a snad brzy na viděnou. Tereza

Porcalová Jaroslava | 22. 4. 2014, 16:32

Moc Vám děkuji za nádherné fotky naší rodiny. Focení s dvouletou dcerou je náročné, zvlášť pokud chvíli neposedí, ale Váš přístup a atmosféra byli úžasné a výsledek - nádherné, úžasné, naprosto přirozené fotky. Ještě jednou díky a určitě na shledanou.

Podnikatelský klub BforB Trutnov | 10. 3. 2014, 10:54

Děkujeme za skvělé fotky pro náš networkingový a podnikatelský klub. Vážíme si tvé práce! VYDROPA s.r.o., OZDOBA CZ, Truhlářství Pavelka, Děcka z Česka a finanční společnost Partners CZ.

Andrea a Petr Šulcovi | 12. 1. 2014, 20:06

Dodatečně Vám ještě jednou moc děkujeme, neboť jsme s Vaší prací velmi spokojeni.Předčila jste naše očekávání a díky Vám máme na náš velký den krásné a nezapomenutelné vzpomínky. Ať se Vám daří. Vašich služeb určitě ještě využijeme.

Lucie Freiburgová | 05. 12. 2013, 19:15

Moc Vám děkujeme za nádherné svatební fotky, měly velký úspěch:-)užili jsme si během focení i spoustu legrace, děkujeme.

Iva a Jan Honzíčkovi | 21. 11. 2013, 11:25

Mnohokrát děkujeme za nádhernou vzpomínku na náš velký dena jeho zpříjemnění. Foto od Vás má velký úspěch u celé rodiny.

Markéta Klemová | 05. 11. 2013, 10:45

Teď jsem doprohlédla fotky a jsou ZASE nádherný......(hlavně ta, jak starší dcery líbou tu nejmladší je moc něžná) Díky moc a těšíme se zase někdy... Klemovi

David Černý | 02. 11. 2013, 12:36

Příjemná komunikace, rychlá domluva. Pohodová atmosféra během focení. S fotkami jsem velice spokojený. Doporučuji všem :)

v1filipi@seznam.cz | 29. 10. 2013, 16:18

Objevil jsem další - žena sedící na nějakých železných posuvných saních stroje s odhaleným dekoltem rukavicích. Vlevo od ní je fotografie asi novomanželů a vpravo od ní je fotografie ženy sedící u nějakého zařízení a držící nádobu - patrně čokoládové polevy. Ta žena sedící na těch posuvných saních (v tmavých rukavicích) opět vypadá jako ukázková erotická fotografie. Není snadné někoho nějak asi nastavit. Když člověk fotí přírodu, tak třeba záběr "vidí" ale někoho nastavit do záběru - má to silný erotický náboj a není to nahá fotografie. Také jsem viděl kalendáře a akty. Hezké - ono je těžké vymyslit něco nového. Je snadnější komentovat jídlo, než jej uvařit Mějte pěkný den. Vladimír Filipi

Lenka | 25. 10. 2013, 18:17

Dobre odpoledne chtela jsem vam podekovat za uzasne rano. Po par desitkach minut ze me moje nervozita spadla a citila se dobre a dokonce jak kdybych vas uz znala roky. Takoveto fotky mimo domovjsem fotila poprve, bylo prijemne se citit na par hodin jako modelka se vsim vsudy licenim a ucesem. Moc vam za to dekuji a tesim se na fotky. S pranim v zivote jen toho dobreho " vase modelka " Lenka

David a Daniela Fikrovi | 29. 9. 2013, 19:35

Děkujeme za krásně fotografie ze svatby a za milý přístup.

Ivana Křičenská | 06. 9. 2013, 18:56

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat za skvělou, profesionální a rychle odvedenou práci při focení. Skvělý, kamarádský přístup, který to focení velmi uvolnil a bylo to moc fajn. Fotky včetně obrazu jsou krásný, sklízí velký úspěch. Všem doporučuji, když focení tak u Vás.Ještě jednou moc děkuji a přeji nadále hodně úspěchů. Ivana K.

Jana a Mirek Bajerovi | 06. 8. 2013, 19:25

Ahoj, chtěli bychom Ti poděkovat za super práci, kterou jsi nám odevzdala. Fotky z naší svatby, která se konala 11.5.2013 jsou úžasné !!!! Všem se moc líbí a každý se ptá, kdo že to fotil...a fotokniha? tak ta je přímo dokonalá. Všude Tě budeme chválit a doporučovat. PS: Jinak se těším na další naše společné svatby.....foto, video - Bajer ještě jednou díky a přejeme hodně úspěchů u dalších zákazníků. J + M

Ivana Bartušková | 06. 8. 2013, 08:06

Hezký den paní Tůmová, ráda bych Vám poděkovala za úžasný a profesionální přístup při focení. Fotky jsou nádherné. Ráda v budoucnu opět využiji vašich služeb, sama i s celou rodinkou (o:

Lenka a Tomáš Francouzovi | 19. 7. 2013, 22:59

Dobrý den paní Tůmová. Chceme Vám ještě jednou poděkovat za naprosto dokonalé zachycení našeho vstupu do společného života. Svatební fotky jsou nádherné. Váš profesionální přístup a přátelská povaha je přesně to pravé co jsme hledali. Všem Vás vřele doporučujeme. Přejeme Vám spoustu spokojených zákazníků a zase se na Vás obrátíme.

Ivana Bauerová | 08. 7. 2013, 21:53

Milá Radu, moc děkujeme za krásné fotky jak našich dětí a celé rodiny, tak fotky pracovní a business. Rádi doporučujeme dále, počítej s námi i do budoucna, rádi se zase obrátíme zrovna na Tebe!

Andrea a Honza Buckovi | 08. 7. 2013, 11:29

Ráďo, fotky jsou úžasné! Ještě jednou moc děkujeme za nafocení "našeho dne" :-) Jakmile bude příležitost, tak určitě znovu využijeme Tvých služeb. Všude Tě doporučujeme - takže tady taky... :-) měj se krásně

Martina | 19. 6. 2013, 08:56

Nemůžu si paní Tůmovou vynachválit:-) profesionální a přitom milý přístup. Děkuji za krásné fotky a doporučuji všem dívkám aby se nebály vyfotit pro svého drahého :-D

Veronika a Milan Kličková | 04. 6. 2013, 10:02

Přejeme krásný den a hrozně moc děkujeme za fotografování celého svatebního dne. Vše probíhalo naprosto perfektně a výsledek Vaší práce si nemůžeme vynachválit. Každý kdo fotky vidí obdivuje precizní práci. Vše je díky fotkám od Vás dokonalé. Přejeme Vám jen to nejlepší

Iva Špeldová | 02. 5. 2013, 13:02

Dvorní fotografka celostátní soutěže SENZAbabča a členek klubu.K nezaplacení,fota skvělá a Radka úžasná.Všem moc doporučujeme!!!Budeme s ní fotit i náš klubový retro kalendář na rok 2014 a moc se na to všechny těšíme.Bude to dřina,ale s Radkou je vždy i psina.

Zuzana a Jakub Sirůčkovi | 04. 4. 2013, 21:19

Dobrý den, chcema Vám moc poděkovat za úžasné fotky s pupíkem. Každý kdo je viděl byl nadšený.Ještě jednou moc děkujeme.Až se malá narodí tak se určitě ozveme.

Luboš Kafka | 21. 3. 2013, 22:25

Ćau lásko s flexaretem,musíme udělat kalendář Tiger teamu.Hlásím vše včas,stačí na závodech nahlásit podmínky,nebo se sejdeme až budeš mít čas. Víš,že Tě miluju.Pa a pozdraveni mrškám dceruškám a vlastně i chudákovi tátovi.

Míša a Patrik | 10. 12. 2012, 18:45 | 15. 1. 2013, 13:22

DĚKUJEME z překrásné svatební fotky, jsou užasný, nemají chybu jsou prostě na jedničku. :) Nadšení je obrovské.

Anna Veselovská | 19. 11. 2012, 19:24 | 15. 1. 2013, 13:22

Zdravím Vás a zároveň Vám chci, stejně jako mnoho dalších přede mnou, poděkovat za krásné svatební fotografie a za perfektní spolupráci - zejména za to, jak jste si poradila s manželem, co ne úplně miluje focení :-)

Jana a Jan Kvapilovi | 3. 11. 2012, 13:23 | 15. 1. 2013, 13:21

Dobrý den, Dlouho mi trvalo než se jsem se dostala k počítači..Tak konečně mám tu možnost......Moc jsem chtěla poděkovat p.Tůmové za úúžassné fotky ze svatby..Máme památku na celý živit :D.A reakce okolí se nedá ani popsat,všichni byli nadšený z fotek.Pro nás to byl krásný den strávený se sympatickou p.Tůmovou..Můžu jen doporučit spolupráce je opravdu perfektní my samy dva se už těšíme na další spolupráci...Ještě jednou náš díky a velký obdiv za úžasné fotky.... :))

Slávka A. | 15. 10. 2012, 14:52 | 15. 1. 2013, 13:20

Dobrý den, chtěla bych vám touhle cestou poděkovat,za úžasné fotky z našeho svatebního dne i za vaši profesionalitu a super práci.Musím říct,že se na fotky nemůžeme vynadívat i můj muž řekl,že je to dobrá práce.Doufám,že se zase uvidíme při dalším nádherném focení a že se u toho opět hodně nasmějeme.Touhle cestou vám přeju spoustu spokojených zákazníků jako jsme my.:-))

Pavlína V, | 11. 10. 2012, 21:39 | 15. 1. 2013, 13:19

Dobrý den. Strašně ráda bych Vám ještě touto cestou poděkovala, za nafocení našeho svatebního dne. Fotky jsou úplně úžasné, vůbec se na ně nemůžeme vynadívat :-) a svatební kniha nemá chybu :-) kromě krásných fotek si nemohu vynachválit supr nápady a skvělou spolupráci.. co víc si přát! děkujeme a přejeme spoustu zákazníků, kteří budou spokojeni stejně jako my :-)

Jirka a Edita | 8. 8. 2012, 09:08 | 15. 1. 2013, 13:19

Chci Vám velmi poděkovat za nafocení našeho svatebního dne. Fotky jsou opravdu nádherné, velmi se nám líbí, je to prostě radost pohledět. Zároveň foto kniha je krásná, člověk se opravdu přenese do toho dne a užívá si ho znovu, i když jen ve vzpomínkách, ale díky Vašim fotkám skoro naživo. Navíc jsme si focení užívali a byla i sranda, dobrá nálada se vždy cení. Jsme opravdu maximálně spokojeni a již Vás doporučuji :-) Přeji mnoho spokojených obličejů na fotkách :-)

Vyleťalovi | 10. 7. 2012, 22:12 | 15. 1. 2013, 13:17

Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali za krásné fotky a velmi příjemnou spolupráci. Přejeme mnoho spokojených zákazníků, jako jsme byli my. PS:Těšíme se na další spolupráci :-)

Tereza | 1. 4. 2012, 11:38 | 15. 1. 2013, 13:16

Dobrý den paní Tůmová, chtěla bych Vám ještě jednou moc poděkovat za překrásné fotky. S důvěrou jsem se na Vás již 3 obrátila a vždy jsem byla maximálně spokojená. Určitě se na Vás opět při další příležitosti obrátíme. Budu Vás i nadále všude doporučovat. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků:-)

Monika K. | 22. 2. 2012, 16:19 | 15. 1. 2013, 13:15

Dobrý den paní Tůmová, moc ráda bych Vám poděkovala za překrásné svatební fotky včetně dokonalé svatební knihy a také za ateliérové fotky, které se Vám moc povedly...budu mít nádhernou vzpomínku (stihly jsme to), čekáme totiž nečekaně miminko, takž se ještě určitě uvidíme :-). Moc Vám děkuji a přeji jen tak dál, ať je Vám focení stále radostí Monika K.

Fidrhelovi | 9. 1. 2012, 16:31 | 15. 1. 2013, 13:14

Dobrý den, rádi bychom ještě jednou poděkovali za originální oznámení, úžasné fotky i překrásnou fotoknihu naší říjnové svatby v Opočně. Příbuzní a známí je velmi obdivují. A i my je neustále prohlížíme. S přáním pěkných dnů Fidrhelovi

Horálkovi | 30. 12. 2011, 16:32 | 15. 1. 2013, 13:13

Dobrý den Ráďo, chtěla bych Vám moc moc poděkovat za úžasné fotečky našeho malého broučka :-) Jsme z nich nadšeni a všude se fotečky líbí. Jste fotgrafka s velkým F, máte veliký talent a cit. Vždy jste optimisticky naladěná a focení s vámi je příjemné a přátelské. Už se těšíme na další focení. Děkujeme Vám a přejeme do nového roku hlavně hodně zdraví a spokojené klienty - což ve vašem případě ani jinak nejde :-)))))

manželé Schejbalovi | 15. 11. 2011,14:37 | 15. 1. 2013, 13:09

Dobrý den paní Tůmová, ještě jednou moc a moc děkujeme za fotky naší svatby. Jsou krásné. Z fotoknihy jsme naprosto nadšeni, nemá chybu a všichni ji moc obdivují. Pokud někdo hledá kvalitu, profesionalitu a rozumnou cenu, moc doporučujeme. Mějte se hezky a hodně pracovních úspěchů Vám přejí manželé Schejbalovi.

Ptáčkovi | 4. 11. 2011, 17:56 | 15. 1. 2013, 13:08

Dobrý den, paní Tůmová fotila jste naši rodinku a hlavně Adámka na Kuňce a fotky jsou opravdu nádherné. Všichni jsou z fotek nadšení a my se těšíme na další focení. děkujeme moc Ptáčci

Pospíšilovi | 3. 11. 2011, 19:44 | 15. 1. 2013, 13:07

Dobrý den Ráďo, chceme Vám opět touto cestou poděkovat za úžasné fotky našich milovaných dětiček!Focení bylo úplně super, výsledek ještě suprovější!!!Ostatně jako vždy....:-))Moc děkujeme a cca za půl roku opět nashledanou!!!:-)

evik.večernice | 31. 10. 2011 | 15. 1. 2013, 13:06

Paní Radka je krásná bytost fotila mě na mé stránky a do časopisu a teď naposledy s mým synkem na kalendář, vždycky trpělivá a je s ní legrace její fotky jsou čisté prostě je to paní Fotografka s velkým F velmi ji všem doporučuji vyšínská eva

Iva Špeldová | 7. 10. 2011 | 15. 1. 2013, 13:05

S Radkou spolupracuji už několik let a jsem velmi spokojená. Umí nafotit celebrity a nebylo jich málo, děti, akci, prostě vše a kvalitně. Je dvorní fotografkou soutěže Primababča od samého začátku. Naposledy fotila svatbu mé dcery a fotografie jsou úžasné a všichni je obdivují.Pokud budete mít možnost zhlédnou výstavu fotografií,které Radka nafotila neváhejte, je opravdu na co se dívat.

Pospíšilová Kristýna | 2. 9. 2011 | 15. 1. 2013, 13:03

Dobrý den Ráďo, fotila jste nám svatbu a s fotečkami jsme byli nesmírně spokojeni a především s Vaším přátelským a velice prosionálním přístupem!!!Já , manžel i můj syn se neradi fotíme a s Vámi to byla úplná hračka a fotky jsou opravdu naprosto úžasné!!!Proto jsme k Vám zavítali i podruhé, když jsme čekali další mimnko a fotky s bříškem byly opět dokonalé a proto se těšíme na další focení již jako čtyřčlená rodina :-) Stala jste se naší " dvorní fotografkou". Jen tak dál a brzo na shledanou!!!:-)

Miroslav Bajer | 4. 5. 2011, | 15. 1. 2013, 13:02

Ahoj, tak koukám na tvé nové stránky a musím Ti zdělit, že jsou krásné. Máš je přehledné, krásné fotky, prostě profesionálka s citem pro detail. Určitě budu doporučovat a určitě se budeme potkávat na různých svatbách atd. Měj se krásně a ať máš hodně spokojených zákazníků. zdraví Tě Míra Bajer, videotvorba Pce

Jirka a Lenka | 16. 4. 2011 | 15. 1. 2013, 13:01

Fotky jsou opravdu super, profesionální a s citem pro detail, spolupráce vždy úžasná a za příznivou cenu. Každému vřele doporučujeme

Tomáš | 13. 4. 2011 | 15. 1. 2013, 12:59

Máte moc hezký stránky. Přeju hodně spokojených klientů a hlavně těch, co se rádi fotí:-) Tomáš

Lenka Nepovímová | 21. 4. 2011 | 07. 12. 2012, 12:40

Paní Tůmová, stránky jsou super a vaše fotky, tak to je boooomba, skvělé. Pěju na vás ódy kudy chodím :)