Moje reference

Jana | 28. 11. 2019

Focení s Radkou mě moc bavilo. Dokázala navodit tu správnou atmosféru a fotky vypadají báječně. Za mě naprostá spokojenost.


Kamila Stejskalova | 16. 11. 2019, 21:44

Focení s paní Tumovou probíhalo perfektně, dokázala vyjít vstříc dětem, a hlavně, vše měla promyšlené a samotné focení probíhalo rychle. A hlavně, fotky jsou pecka!!!!


Ilona a Richard Havlovi | 04. 11. 2019, 18:19

Byli jsme velmi spokojeni, profesionální přístup, skvělé nápady. Výsledné fotky jsou krásné.


Václav a Iryna Bártovi | 11. 10. 2018, 10:26

Moc si vážíme profesionálního přístupu fotografky. Byla ochotná ke všem našim přáním a svým milým přístupem dotvářela příjemnou atmosféru naší svatby. Vřele doporučuji.


Marcela Cachová | 07. 10. 2018, 21:04

Výborná spolupráce, skvělá fotografka! Můžu jen doporučit :)


Hynek a Monika Tučkovi | 13. 8. 2018, 14:20

Děkujeme za perfektní nafocení naší svatby, profesionální přístup a nadšení pro věc. Je skvělé když se fotograf nebojí pro dobrou fotku namočit či ušpinit. Také příjemná atmosféra, kterou jste vytvořila moc pomohla. Výsledek stojí za to. Jsme velmi rádi že jsme si vybrali Vás a myslím, že rozhodně ne naposled.


Malátová Hana | 21. 3. 2018, 08:46

Dobrý den paní Tůmová, chtěla bych Vás poprosit, byli jsme u Vás s rodinou na focení koncem prosince a zřejmě jsme u Vás zapomněli dámské bílé šaty a pánskou košili.. Bylo by možné se pro ně zastavit? Děkuji.


Petra Murdychová | 22. 12. 2017, 19:47

Milá paní Tůmová. Dnes když jsem konečně dostala do rukou své fotografie a znovu pocítila to nadšení a štěstí při jejich prohlížení, znovu jsem si uvědomila, kolikrát jsem si díky Vám už udělala radost. Vy víte, že mé obavy byly nemalé a opravdu se mi do toho focení nechtělo. Pak, když se o mě starala paní vizážistka, vybírali jsme šaty, připadala jsem si jako princezna. Vlastně ne, spíš jako Popelka, co rovnou vypadne z oříšku celá nová. Focení s Vámi pak bylo tak přirozené a pohodové, že jsem se opravdu bavila a chvílemi si připadala snad i jako modelka. Domů jsem přijela tak nabitá pozitivní energií, že se mi chtělo tančit. Když jste mi pak po nějaké době posla náhledy, nevycházela jsem z úžasu, že opravdu mohu vypadat tak krásně a přitom jsem to byla stále já, žádné přelíčení, které by ze mne udělalo někoho, kdo nejsem. Nikdy bych nevěřila, že budu mít takový problém vybrat ty nejhezčí. A dnes, když vidím Vaši práci celou se vším všudy, vím, že udělám radost nejen mamince, která ty fotky pod stromečkem dozajista obrečí, ale především jsem udělala něco krásného pro sebe. Něco co mi dovolí dívat se na sebe jinýma jistějšíma očima. Myslím si, že každá žena by si zasloužila podívat se na sebe skrz hledáček Vašeho objektivu. Ještě jednou děkuji.


Žaneta Čadová | 03. 5. 2017, 14:31

Milá, příjemná, usměvavá a velmi spontánní paní fotografka :-) ... úžasné focení, úžasné fotky ... děkujeme. Žaneta & Marcela


Pavla Vilímková | 18. 4. 2017, 22:00

Dobrý den, Radko. Ještě jednou bych vám chtěla, takto veřejně, poděkovat za nádherné fotky. Ať už se jedná o fotky ze zimního venkovního focení s bříškem, nebo o novorozenecké fotky naší malé Ninušky. Obojí byl pro nás velký zážitek s neuvěřitelně krásným výsledkem. Těším se na další budoucí focení :-) P+D+N


Hana Vrzalová | 11. 4. 2017, 20:05

Děkujeme Vám za krásné fotky našeho kocourka. Příjemně nás překvapil Váš přístup a můžeme Vás jen a jen doporučit. Přístě se na Vás znovu obrátíme :).


Manuela (Nela) Schilková | 09. 12. 2016, 11:54

Dobrý den Radko, chceme Vám poděkovat za všechny boží fotky z letošního roku 2016 - za novorozenecké fotky naší Emmičky, za letní venkovní focení, za fotky z vítání občánků a konečně také za vánoční fotky. Děkujeme Vám za profesionální a přátelský přístup a nejpozději na jaře 2017 se budeme těšit na spolupráci v rámci ročního focení naší holčičky :-) Přejeme krásné a pohodové Vánoce :-) Vaši věrní zákazníci M+P

© 2022 Radmila Tůmová fotografka Pardubice
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!